Jarní prázdniny s Geniátorem - příměstský tábor

Kam s dětmi na jarní prázdniny? Na vědecko-řemeslný příměstský tábor!

Co nás čeká? Nevšední věda, nejmodernější technika, netradiční řemesla a dovednosti, sport, legrace a atraktivní hry
Kdo se může zúčastnit? Děti od 5 do 15 let
Kdy se setkáme?  Vždy od 8 do 16 hodin (hlídání zajištěno od 7 do 17 hodin).
Kde? V Geniátorovně v Hlubočkách – Dukle vedle pošty.
Proč? Protože to jediné čeho budete litovat je, že už končíme.
Neumřeme hlady? Jako vždy je vynikající celodenní strava zajištěna, lze zajistit i bezlepkovou či jinou dietu.
Cena? 2600,-/dítě, 2300,-/druhý sourozenec

Tábor plný jara. Zasadíme kytky, vyrobíme truhlíky. Pomocí pokusů zjistíme jak rostliny jedí a mnoho dalšího. Nenechte vaše děti nudit se doma, když mohou zažít spoustu nových věcí a třeba se u toho i něco nového naučit.

Přihlaste se ZDE.

Odesláním přihlášky rodiče potvrzují, že součástí této přihlášky jsou veškeré relevantní informace, které potřebují vedoucí vědět, aby dokázali zajistit komfortní pobyt dítěte na táboře (zdravotní omezení, potřeba asistenta, alergie…).

Děti mají v ceně tábora zajištěn pitný režim, 2 svačiny a oběd.
Děti budou z domu vybaveny vhodným oblečením, které nevadí když se zašpiní a obutím pro pobyt ve vnitřních prostorách i venku, pokrývkou hlavy a označenou lahví na pití. Všechny ostatní pomůcky, nářadí a potřeby dítě obdrží v průběhu tábora a jsou zahrnuty v ceně. Děti budou v průběhu tábora pracovat s nářadím a nástroji s ohledem na svůj věk a své schopnosti pod dohledem odborných lektorů.

Po celou dobu tábora bude přítomen zdravotník volnočasových akcí, děti jsou v průběhu tábora pojištěny. Dítě při nástupu na tábor odevzdá, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, bezinfekčnost a souhlas s dokumentováním.

Jakékoli dotazy na facebooku, e-mail [email protected] či tel: 777 143 208,           774 434 310. Těším se na vás, sdílejte, komentujte, hlaste se!