Přihlášky na tábory 2021

A je to tady! Další ročník našich táborů právě startuje.

Co nás čeká? Nevšední věda, nejmodernější technika, netradiční řemesla a dovednosti, sport, legrace a atraktivní hry
Kdo se může zúčastnit? Děti od 5 do 15 let (děti budou rozděleny do skupin podle věku), pozor, kapacita omezena na 20 dětí/turnus
Kdy se setkáme? Na příměstských táborech v pracovní dny v červenci a srpnu, vždy od 8 do 16 hodin (hlídání zajištěno od 7 do 17 hodin), nebo na pobytovém táboře.
Kde? Ve zbrusu nových prostorách v geniátoří klubovně v Hlubočkách – Dukle vedle pošty.
Proč? Protože to jediné čeho budete litovat je, že už končíme.
Neumřeme hlady? Jako vždy je vynikající celodenní strava zajištěna, lze zajistit i bezlepkovou či jinou dietu.
Cena? Vzhledem k podpoře MŠMT jsou letošní tábory realizovány v rámci projektu Letní kempy a jsou zdarma.

Odesláním přihlášky rodiče potvrzují, že součástí této přihlášky jsou veškeré relevantní informace, které potřebují vedoucí vědět, aby dokázali zajistit komfortní pobyt dítěte na táboře (zdravotní omezení, potřeba asistenta, alergie…).

Děti mají v ceně tábora zajištěn pitný režim, 2 svačiny a oběd.
Děti budou z domu vybaveny vhodným oblečením a obutím pro pobyt ve vnitřních prostorách i venku, pokrývkou hlavy a označenou lahví na pití. Všechny ostatní pomůcky, nářadí a potřeby dítě obdrží v průběhu tábora a jsou zahrnuty v ceně. Děti budou v průběhu tábora pracovat s nářadím a nástroji s ohledem na svůj věk a své schopnosti pod dohledem odborných lektorů.

Po celou dobu tábora bude přítomen zdravotník volnočasových akcí, děti jsou v průběhu tábora pojištěny (pojistka k nahlédnutí u hl. vedoucího tábora). Dítě při nástupu na tábor odevzdá přihlášku, kopii kartičky zdravotní pojišťovny a potvrzení o zdravotní způsobilosti. Tyto dokumenty budou ke stažení na webu geniator.cz poté, co zjistíme, jestli vyšel projekt a jestli nepotřebujeme nějaké dokumenty mimo naše obvyklé navíc.

Jakékoli dotazy na facebooku, e-mail [email protected] či tel: 777143208, 585152039. Těším se na vás, sdílejte, komentujte, hlaste se!

12. – 16. července Příměstský tábor Vědecká akademie OBSAZENO
19. – 23. července Příměstský tábor Vědecká akademie OBSAZENO
26. – 30. července Příměstský tábor Piráti z Hluboček OBSAZENO
2. – 6. srpna Příměstský tábor Piráti z Hluboček OBSAZENO
7. – 16. srpna Pobytový tábor Tajemství hradu Hluboký Náhradníci