Přihlášky na tábory 2018 spuštěny!

Přihlášky na tábory 2018 spuštěny!

Tři, dva, jedna, otvíráme! A co? Přece přihlášky na naše úžasné tábory. Nevím jak vy, ale my se už nemůžeme dočkat léta a proto již pilně pracujeme na táborech! A jaké že budou? No přece skvělé :-). Kromě příměstských táborů budou i dva pobytové.

Proč dva? Jeden pro mladší a jeden pro starší děti, abychom s vámi stihli co nejvíc věcí tak, abyste všemu rozumněli a při tom se nenudili. Něco se dozvíme, něco si zahrajeme, určitě se nasmějeme :-). Tento rok máme dvě témata Voda kolem nás i v nás a Nádech, výdech ... začínáme. Kromě stavění lodí a letadel, se můžete těšit na pokusy, dozvědět se o tom jak se dýchá pod vodou a za co všechno může vzduch. A letos budeme mít i 3D tiskárnu. To už za to stojí ne? Tak pojďte s námi objevovat svět.

Otevřít registrační formulář

Voda kolem nás i v nás

K čemu naše tělo potřebuje vodu? Proč plavou lodě, když jsou ze železa? Může voda hořet nebo bouchnout? Jak dýchá kapr a jak pulec? Kolik vody je v člověku, kolik v medúze nebo kameni? Pojď se s námi ponořit do tajů této tekutiny, spolu s piráty propluj sedmero moří, pět oceánů a nějakou tu řeku.

Nádech, výdech … začínáme

Co je to vzduch? Mění se při změně počasí? Patří vzduch do chemie nebo do fyziky? A co když na planetě chybí? Jak vypadají informační cestičky a dálnice? Můžeme je přejít bez rozhlédnutí? Jak zjistíme, jestli nespíme na informačním uzlu? Budeme dýchat, létat nebo plachtit? Nádech, výdech...skoč.

Termíny:

9.7. – 13.7. Hlubočky – Mariánské Údolí příměstský tábor Voda kolem nás i v nás
9.7. – 13.7. Olomouc příměstský tábor Nádech, výdech …začínáme
16.7. – 20.7. Olomouc příměstský tábor Voda kolem nás i v nás
16.7. – 22.7. Hlubočky – Hrubá voda pobytový tábor pro mladší děti Nádech, výdech … začínáme
23.7. – 27.7. Hlubočky – Mariánské údolí příměstský tábor Nádech výdech, začínáme
23.7. – 27.7. Prostějov příměstský tábor Voda kolem nás i v nás
30.7. – 3.8. Prostějov příměstský tábor Nádech, výdech … začínáme
30.7. – 5.8. Hlubočky – Hrubá Voda pobytový tábor pro starší děti Voda kolem nás i v nás

Důležité dokumenty pro tábory v Mariánském Údolí_IGP8211

_IGP3340

_IGP5128

_IGP3469

tabory_2018_horizontal_small