Příměstské tábory 2024

Kam s dětmi na prázdniny? Na vědecko-řemeslný příměstský tábor!

➤ Co nás čeká? Nevšední věda, nejmodernější technika, netradiční řemesla a dovednosti, sport, legrace a atraktivní hry
➤ Kdo se může zúčastnit? Děti od 5 do 15 let
➤ Kdy se setkáme?  Vždy od 8 do 16 hodin (hlídání zajištěno od 7 do 17 hodin).
➤ Kde? V Geniátorovně v Hlubočkách – Dukle vedle pošty.
➤ Proč? Protože to jediné čeho budete litovat je, že už končíme.
➤ Neumřeme hlady? Jako vždy je vynikající celodenní strava zajištěna, lze zajistit i bezlepkovou či jinou dietu.
➤ Cena? 2600,-/dítě, 2300,-/druhý sourozenec

Vzhůru do vesmíru

Vydej se s námi prozkoumat tajemství vesmíru. Postavíme rakety, zjistíme, kolik bys vážil na jiné planetě a pokusíme se odpovědět na věčnou otázku, jestli ve vesmíru existuje život. Kromě toho si vyzkoušíš trénink astronauta, jak se ve vesmíru jí, nebo co se stane s marshmallow ve vakuu.

Nasaď si skafandr, startujeme za tři dva jedna…

22.7. – 26.7. 2024

Cesta časem zpět i vpřed

Jak se změnila doba a co nás ještě čeká? Víš proč se kdysi vše připisovalo bohům a příšerám? Chceš si vyzkoušet, jak se v minulosti stavěly stavby? Vyzkoušíš si, jak pracovali první chemici i to, kam se věda od té doby posunula. Zjistíš, v čem se dnešní věda liší a co bude podstatné pro vědce a vynálezce budoucnosti.

29.7. – 2.8. 2024

Přihláška a informace

Odesláním přihlášky rodiče potvrzují, že součástí této přihlášky jsou veškeré relevantní informace, které potřebují vedoucí vědět, aby dokázali zajistit komfortní pobyt dítěte na táboře (zdravotní omezení, potřeba asistenta, alergie…).

Děti mají v ceně tábora zajištěn pitný režim, 2 svačiny a oběd.

Děti budou z domu vybaveny vhodným oblečením, které nevadí když se zašpiní a obutím pro pobyt ve vnitřních prostorách i venku, pokrývkou hlavy a označenou lahví na pití. Všechny ostatní pomůcky, nářadí a potřeby dítě obdrží v průběhu tábora a jsou zahrnuty v ceně. Děti budou v průběhu tábora pracovat s nářadím a nástroji s ohledem na svůj věk a své schopnosti pod dohledem odborných lektorů.

Po celou dobu tábora bude přítomen zdravotník volnočasových akcí, děti jsou v průběhu tábora pojištěny. Dítě při nástupu na tábor odevzdá, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, bezinfekčnost a souhlas s dokumentováním.